
Rajčeviću URUČENA POVELJA Univerziteta u Banjaluci "Planiramo da konačno uspostavimo univerzitetski grad"
Ministar za naučno-tehnološki razvoj, visoko obrazovanje i informaciono društvo Republike Srpske Srđan Rajčević iznio je plan da se konačno uspostavi univerzitetski grad u Banjaluci čime bi se dobila podloga za osnivanje naučno-tehnološkog parka, prvog te vrste u Srpskoj i BiH.

















