
"Ne planiramo dugoročno zaduživanje" Iako Banjaluka još nema budžet, Grad već najavljuje prvi rebalans za april
Banjaluka još nije usvojila budžet za ovu godinu, ali već je najavljen prvi rebalans koji bi trebao biti u aprilu, a prema informacijama koje stižu iz Grada, cilj je da se u četvrtom mjesecu bolje poslože stavke u gradskoj kasi.

















