
TESTIRANI VASPITAČI U VRTIĆIMA NEGATIVNI Na korona virus POZITIVNA još tri zdravstvena radnika
U okviru aktivnog nadzora nad širenjem virusa korona u Republici Srpskoj, u protekla 24 časa testirano je još 77 zdravstvenih radnika u Srpskoj i to iz Banjaluke, Prijedora, Broda, Kotor Varoši, Gradiške, Istočnog Sarajeva, Teslića, Vlasenice, Bijeljine, Šamca, Modriče, Doboja, Petrova i Foče.

















