
Za mjesec kažnjeno 69 vozača: Apel vozačima da zbog sigurnosti najmlađih putnika koriste autosjedalice
Zbog nepropisnog prevoženja djece u automobilima i nekorištenje sigurnosne sjedalice za samo mjesec dana pripadnici Policijske uprave Banjaluka kaznili su 69 vozača.
















