
BAKA MIRA (90) POBIJEDILA KORONU Otišla u bolnicu zbog slomljene ruke, pa završila na INFEKTIVNOJ
Jedna od najstarijih pacijentkinja uspjela je da se oporavi od Covida 19 – Novosađanka Mirjana Mihalek u svojih devedeset godina bolje se osjeća poslije nešto više od dvije nedjelje liječenja na Klinici za infektivne bolesti Kliničkog centra Vojvodine i za koji dan trebalo bi da bude puštena kući.


















