
Kemal Čaušević o presudi “Ovo je sramota, okorjeli kriminalci dobijaju po pet godina”
Kemal Čaušević, bivši direktor Uprave za indirektno oporezivanje BiH, izjavio je danas nakon izricanja presude da je „ona sramota Suda jer se okorjeli kriminalci presuđuju na po pet godina zatvora“.


















