
„ODLIČNA ORGANIZACIJA“ Šeranić zadovoljan kako je bolnica „Srbija“ odgovorila epidemiji
Ministar zdravlja Alen Šeranić je došao danas u posjetu zdravstvenim ustanovama u Istočnom Sarajevu, a nakon posjete bolnici “Srbija” je izrazio zadovoljstvo organizacijom za vrijeme epidemije.


















