
"Niko nije imao hronične bolesti, a UMRLI SU JEDNO ZA DRUGIM" Snježani je korona uzela sve, sahranila je muža, brata, majku i svekrvu
Sve sam izgubila. Od njih četvoro niko nije ostao živ. Suprug, mama, brat, svekrva. Svi su umrli od korone. Niko od njih nije imao hronične bolesti, a umrli su jedan za drugim, priča Snježana Matić (48).


















