
Druga runda skupštine: I danas o važnim temama, odbornici o besplatnim placevima, poskupljenju vode i hoće li početi naplata parkiranja
Odbornici Skupštine Grada juče su završili zasjedanje zaključno sa raspravom o tački Prijedlog odluke o obustavi izmjena Regulacionih planova do usvajanja novog Urbanističkog plana, koji su svojim potpisima podržali građani putem Građanske inicijative.


















