
Nešić u Šušnjaru “Prošlost pamtimo s uvažavanjem, budućnost gradimo bez mržnje”
Prošlost pamtimo s uvažavanjem, budućnost gradimo bez mržnje. Gradimo fabrike, a ne rovove, poručio je predsjednik DNS Nenad Nešić prisustvujući obilježavanju krsne slave opštine Oštra Luka, koje je počelo liturgijom u Sanskom Mostu i parastosom na Šušnjaru, spomeniku Srbima i Jevrejima stradalim od ustaša.

















