
Da li je Vlada donijela dobru ili PORAŽAVAJUĆU ODLUKU: Podijeljena mišljenja boračkih organizacija o uvećanju osnovice za primanja
Da li je Vladina odluka o uvećanju osnovice za primanja boračkih kategorija poražavajuća ili je, ipak, stepenica više ka boljoj budućnosti ove populacije?

















