Rezultati pretrage za: SKUPŠTINA GRADA

Bijeljina deponovala preko 26 tona otpada
društvo

Bijeljina deponovala preko 26 tona otpada

U izvještaju preduzeća “Komunalac” koji će u srijedu, 25. jula, biti razmatran u Skupštini grada navodi se da je Bijeljina, koja broji 104.000 stanovnika, prošle godine deponovala 26,6 tona komunalnog otpada.

Bijeljina daje dva feninga podsticaja za pšenicu
društvo

Bijeljina daje dva feninga podsticaja za pšenicu

Zbog katastrofalnih vremenskih prilika koje ometaju žetvu i umanjuju kvalitet pšenice, ali i niske cijene za ovogodišnji rod pšenice, odlučili smo da iz Agrarnog fonda izdvojimo dva feninga podsticaja za pšenicu, saopštio je gradonačelnik Bijeljine Mićo Mićić.

U Banjaluci uskoro ponovo legalizacija bespravne gradnje
banjaluka

U Banjaluci uskoro ponovo legalizacija bespravne gradnje

Šef gradskog Odsjeka za legalizaciju Vuk Višekruna rekao je da su od početka procesa legalizacije do sada gradske službe uspješno legalizovale više od 5.000 objekata na području Banjaluke, a da će podnošenje novih zahtjeva za legalizaciju biti omogućeno po stupanju na snagu novog zakona.