
Mortal Kombat otvorio peti Moto Fest Banjaluka: Posjetioce očekuje tvrd zvuk, dobra atmosfera i hladno pivo (FOTO)
Peti Moto Fest Banjaluka, kako su i sami organizatori najavili najveći i najbolji do sada, koncertom je otvorio beogradski metal bend Mortal Kombat.
















