Osim srca, uklonjene su i dvije dunje koje su tu bile zasađene.
Članovi grupe sa kojima je razgovarao novinar Srpskainfo sa suzama u očima kažu da su komunalci sve uništili, čak polomili i grane gdje je bila Davidova slika.
Ovo je užas, namjerno su čekali da padne kiša pa da ne bude nikog od nas pa da dođu sve ukloniti i uništiti. Užas – kratko je prokomentarisala jedna od članica ove grupe.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.