Oko dvije godine ona plače suze krvi. Krv takođe izbija i iz njene glave, ruku i nogu.
Njena bolest podsjeća na ono što se naziva stigmata. To je pojava rana sličnim onima koje je trpio Hrist tokom raspeća.
https://www.youtube.com/watch?v=HTmt7sLO7fk
Lokalna zajednica smatra da je djevojčica ili opsjednuta duhom ili je blagoslovljena od Boga, dok ostali, uključujući i medicinske zvaničnike, optužuju nju i njenu porodicu za spletkarenje kako bi prevarom dobili pažnju.
U dokumentarcu koji je prikazan na “Barkroft TV”, roditelji male Tvinkl očajnički tragaju za odgovorima na njeno misteriozno stanje, tražeći stručnjake i ljekare širom Indije, kao i vjerovanje u gurue i vjerske ličnosti.
Pedijatar i hematolog vjeruje da ona ima problem sa trombocitima, ili nekim oblikom rijetkog raka, ali još uvijek nije siguran šta stvara ovaj fenomen, piše Espreso.rs.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.