Svijet

"Ako on to želi, biću u Južnoj Koreji" Tramp izrazio želju da se sastane sa Kim Džong Unom

Predsjednik SAD Donald Tramp izjavio je da bi volio da se sastane sa liderom Sjeverne Koreje Kim Džong Unom.

Donald Tramp
FOTO: VINCENT THIAN/EPA

On je novinarima rekao da se može sa Kimom sastati u Južnoj Koreji.

– Volio bih da se sastanemo. Ako on to želi, biću u Južnoj Koreji – poručio je Tramp.

Pročitajte još

Američki predsjednik nije isključio mogućnost da produži posjetu Aziji kako bi se sastao sa Kimom.