
Balkanska zemlja sa NAJSTROŽIM KAZNAMA: Ko prekrši mjere prijeti mu do OSAM GODINA ROBIJE
Albanija je u četvrtak donijela izmjene kaznenog zakona po kojima osoba koja krši karantin ili samoizolaciju u kojoj je zbog korona virusa i zarazi druge može da dobije do osam godina zatvora.
















