
"Toga je bilo previše" Aleksandra Radović je odbila da snimi ovu pjesmu Nine Badrić, a poslije mnogo godina je otkrila pravi razlog
Jedna od naših najpoznatijih pop pjevačica, Aleksandra Radović, prvobitno je odbila da snimi pjesmu "Da se opet tebi vratim", kompoziciju koja je ubrzo postala ogroman hit u izvedbi njene koleginice Nine Badrić.









