
kultura
5 mjeseci
Amanda Sajfred progovorila o OKP "Pijem lijekove od 19. godine i nikad neću prestati"
Američka glumica Amanda Sajfred otvoreno je progovorila o životu s opsesivno-kompulsivnim poremećajem (OKP), prisjećajući se dijagnoze koju je dobila s 19 godina.
