
Poginulo najmanje četvoro ljudi: Snijeg napravio haos, brojni građani ostali bez struje
Najmanje četvoro ljudi je poginulo, a više od 600.000 potrošača u više od 10 saveznih država SAD ostalo je bez snabdijevanja električnom energijom usljed snažnih snježnih oluja na istočnoj obali.

















