
PRVI PUT VIŠE OD TRI MILIONA SMRTNIH SLUČAJEVA 2020. najsmrtonosnija godina u američkoj istoriji
Ova 2020. bila je najsmrtonosnija godina do sada u istoriji Amerike, prvi put sa više od tri miliona smrtnih slučajeva, čemu je značajno doprinijela pandemija korona virusa.
















