
(FOTO) "Iza mene će uvijek stajati trobojka" Dodik ne vidi ništa sporno u tome što su u Crnoj Gori bila istaknuta srpska obilježja, pa potkačio opoziciju
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je u Crnu Goru išao u radnu i prijateljsku posjetu kao predsjednik Srpske i poručio da dok god ide u tom svojstvu iza njega će stajati trobojka, odnosno zastava Republike Srpske.












