
Poznato stanje povrijeđenih u teškoj autobuskoj nesreći: U bolnici ostalo njih 7, sada su svi stabilno
U Jedinici intenzivnog liječenja Opšte bolnice u Sremskoj Mitrovici, od jutros nema više nijednog pacijenata, povređenog u autobuskoj saobraćajnoj nesreći koja se prošlog petka, 17. oktobra dogodila na putu Sremska Mitrovica-Ruma.

