
"Što prije povezati ova dva grada" Ćorić i Topić naglasili da je akcenat na izgradnji dionice auto-puta Banjaluka-Beograd
Na sastanku ministra saobraćaja i veza Republike Srpske Nedeljka Ćorića i direktora "Autoputeva Republike Srpske" Dušana Topića istaknuto je da je izgradnja auto-puta Banjaluka-Beograd prioritet i da je Republika Srpska čvrsto opredijeljena da što prije poveže ova dva grada.




