
Krala novčanike pacijentima koji su LEŽALI U BOLNICI
Pedesetjednogodišnja žena iz okoline Leskovca je tokom avgusta i septembra ove godine od četiri pacijenta sa Odjeljenja hirurgije Opšte bolnice Leskovac ukrala novčanike sa ukupnom sumom novca od 790 evra i 35.600 dinara, saopštila je leskovačka policija.

















