“BOLNICE SU PUNE” Vučić naglasio da je največi problem sa korona virusom u Beogradu
politika

“BOLNICE SU PUNE” Vučić naglasio da je največi problem sa korona virusom u Beogradu

Najveći problem danas je popunjenost bolnica, prije svega u Beogradu. Nemamo više mesta u bolnicama. Infektivna je pod najvećim udarom, KBC ” Dr Dragiše Mišović” ljudi se herojski bore, ali bolnica je gotovo puna, ali imamo još praznih respiratora, jer su kod nas ljudi dolazili samo sa teškim simptomima. Puni nam se Gradska bolnica i Zemunska bolnica, puni nam se VMC na Karaburmi, dodali smo tamo još dva respiratora. Sada čistimo Ortopedsku bolnicu na Banjici. Na kraju će nam sve postati korona bolnice sem VMA, jer neko mora da primi srčane, onkološke i druge bolesnike. To će preuzeti VMA – rekao je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić.