
"Izvini što sam te ogrebao, NEMAM PARA" Banjalučanka zatekla oštećen automobil na parkingu I DVIJE BOMBONE u znak izvinjenja
Banjalučanka koja je svoje vozilo zatekla oštećeno na jednom gradskom parkingu doživjela je šok koji je ubrzo zamijenila nevjerica, a potom i “gorak smijeh”. Umjesto očekivanog broja telefona, na vjetrobranskom staklu sačekala ju je poruka koja direktno priznaje krivicu, ali i nespremnost da se šteta nadoknadi.







