
“UVIJEK ĆEMO BITI UZ VAS” Gradonačelnik Doboja Boris Jerinić đacima poželio srećan početak škole
Gradonačelnik Doboja Boris Jerinić poželio je srećan polazak u školu svim đacima sa područja grada, koji su uz svu predostrožnost zbog pandemije i eventualnih opasnosti od korona virusa danas, ipak, sjeli u klupe.


















