
društvo
5 godina
Doboj pokušava stimulisati mlade: Stipendije za upis deficitarnih zanimanja
Grad Doboj će mjesečno stipendirati učenike koji se u odluče za upis deficitarnih zanimanja, najavio je gradonačelnik Boris Jerinić.