
TUČA NA PUMPI U DERVENTI Četvorica Dobojlija pretukli jednu osobu, pa završili iza rešetaka
Policija u Derventi uhapsila je četiri osobe iz Doboja nakon što su u nedjelju na benzinskoj pumpi „Kuzmanović“ u tom gradu, napali S. K. i nanijeli mu teške povrede, potvrđeno je za Srpskainfo.














