
banjaluka
20 sati
(FOTO) BAHATOST NA DIPLOMATSKOM NIVOU Vozilo ambasade jedne moćne države parkirano tako da Banjalučanima zagorča život
Ostavi auto gdje stigneš, na trotoaru, travnjaku, prilazu zgradi, pa idi svojim poslom. Bahato parkiranje u Banjaluci je već odavno opšte mjesto. Ali, ovo još niste vidjeli: da vozilo sa diplomatskim tablicama bude parkirano tako da zagorča život čitavom kvartu.
