
hronika
7 godina
“ŠTETE UGLEDU MUP” Protiv policajaca pokrenut disciplinski zbog NAPADA NA NOVINARE
U MUP Hercegovačko-neretvanskog kantona pokrenuli su, kako su saopštili, disciplinski postupak protiv policijskog službenika Policijske stanice Jablanica inicijala S. R. te još dvojice policijskih službenika PU Mostar, koji su osiguravali mjesto događaja gdje je aktivirana eksplozivna naprava u ulici Maršala Tita br. 41 ispred mesnice “Husić”.

