
Trivićeva čestitala početak školske godine "Raduje nas što učenici u klupe ulaze nesputani epidemiološkim okolnostima"
Ministar prosvjete i kulture Republike Srpske Natalija Trivić čestitala je danas početak nove školske godine u koju, kako je istakla, učenici i nastavno osoblje ulaze nesputani epidemiološkim okolnostima.

















