
PRIJAVIO GA POLICIJI Odbornik iz Bijeljine tvrdi da mu je MINISTAR PRIJETIO
Savo Popić, novoizabrani odbornik DNS u Bijeljini, podnio je prijavu protiv ministra saobraćaja i veza Republike Srpske Đorđa Popovića (DNS) zbog prijetnji koje mu je uputio mobilnim telefonom.


















