
Besplatna žurka na krovu Doma omladine uz Guy Mantzura i regionalne DJ zvijezde
U petak, 9. maja, krov Doma omladine u Banjaluci pretvara se u otvoreni podijum za ples sa pogledom na cijeli grad.

U petak, 9. maja, krov Doma omladine u Banjaluci pretvara se u otvoreni podijum za ples sa pogledom na cijeli grad.

Krov Doma omladine u Banjaluci postaje glavni epicentar urbane scene juna, kada će se kroz "Sound Embassy Rooftop" spojiti najjači zvukovi sa pulsirajućom energijom grada - na visini koja obećava
nezaboravnu noć.

U cilju upoznavanja učenika završnih razreda sa strukama i zanimanjima u banjalučkim obrazovnim ustanovama, sa fokusom na zanimanja koja su potrebna privredi i ove godine u Domu omladine otvoren je "Sajam zanimanja 2025".

Gradska razvojna agencija organizuje još jedan, četvrti po redu Sajam zanimanja, koji će će biti održan 2. i 3. aprila u banjalučkom Domu omladine.

Udruženje građana "Viartis" od sutra do 15. marta organizuje humanitarnu izložbu "Umjetnici Banjaluke 2025" u Domu omladine, sa koje će prikupljena sredstva od prodaje biti usmjerena djeci oboljeloj od malignih bolesti i Udruženju "Iskra".

Besplatna instruktivna nastava u Domu omladine, koju realizuje Perpetum mobile – Institut za razvoj mladih i zajednice Banjaluka, uz podršku Grada, ponovo počinje u Domu omladine u ponedjeljak, 17. februara.

Predstava "Tesla - prilagođavanje anđela" u kojoj glavnu ulogu igra Vladimir Posavec Tušek koji je ujedno i autor projekta biće ponovo izvedena u Banjaluci, u petak 17. maja u 12 časova, u Domu omladine.

U okrivu aktivnosti obilježavanja Dana grada, savjetnica gradonačelnika Mirna Savić – Banjac otvorila je u Domu omladine izložbu učeničkih i radova mališana iz vrtića i, tom prilikom, uručila nagrade za likovne i literarne radove koji su ocijenjeni kao najbolji.

U cilju upoznavanja učenika završnih razreda sa strukama i zanimanjima u banjalučkim obrazovnim ustanovama, sa fokusom na zanimanja koja su potrebna privredi i ove godine u Domu omladine otvoren je „Sajam zanimanja 2024“.

Tokom proteklog vikenda u Domu omladine održano je prvo zasjedanje Skupštine građana grada Banjaluka na temu „Preduzetništvo i mladi“.

Prvo zasjedanje Skupštine građana održano je danas u Domu omladine, a 35 članova ove prve Skupštine građana imali su priliku da diskutuju o preduzetništvu na području grada, ali i da iznesu određene preporuke i na taj način se uključe u deliberativni proces i povećaju svoje učešće u donošenju odluka.

Humanitarno plesno veče „Srcem za Iskru“ biće održano 16. decembra u Domu omladine sa početkom u 19 časova.

U sklopu projekta “Moving us closer” 21. i 22. oktobra u Domu omladine biće organizovana obuka o izgradnji mira u skladu sa Priručnikom Populacionog fonda Ujedinjenih nacija (UNFPA) za vršnjačku izgradnju mira.

Ponosni što smo od Doma omladine napravili pravi dragstor za mlade, mjesto koje je naša omladina zavoljela, mjesto koje živi punim kapacitetom tokom cijele godine.

Gradska razvojna agencija organizuje Sajam zanimanja 2023, koji će biti održan u periodu od 27. do 29. aprila.

Info dan o Programu dodjele subvencija poslovnim subjektima za 2023. godinu biće održan 18. aprila od 12 časova u Domu omladine.

Predstavom „Mali Princ“ u izvođenju Dis pozorišta mladih u Domu omladine otvoren je 12. Keza fest.

Mladi umjetnici iz Banjaluke, organizuju izložbu pod nazivom "Faza" u Domu omladine koja će trajati od 16. do 21. marta.

Koncerti, plesne večeri, izložbe, tematske zabave, paneli, radionice edukativnog i zabavnog karaktera, besplatna instruktivna nastava, druženja sa piscima, muzičarima i glumcima…

„Zima u Domu omladine“ i ove sedmice donosi zanimljiv program.