
"Kad sam ušao u dvorište, imao sam šta da vidim" Brat korisnika Doma za stare svjedok požara u kome su poginule 2 osobe
- On nije u dobrom stanju, ima opekotine. Čujem i da su ljudi nastradali... Šta će biti, ne znam - kaže Radenko Rajković čiji je brat Goran bio smješten u domu u Vojki u kojem su nastradale dvije osobe kada je izbio požar.
















