
DRVAR NA UDARU KORONE Sahranili prvu žrtvu, zaraženih sve više
U Drvaru je juče sahranjena prva žrtva korona virusa, žena starije životne dobi, koja je preminula u kovid bolnici u Mostaru, a broj zaraženih je u porastu, potvrdila je za Srpskainfo načelnica opštine Dušica Runić.
















