
"NULTA TOLERANCIJA" Od ponedjeljka oštre mjere za dužnike "Elektrokrajine"
Iz preduzeća “Elektrokrajina” Banjaluka pozvali su sve kupce električne energije na izmirenje svih dospjelih obaveza za utrošenu struju jer će, u suprotnom, već od ponedjeljka, 20. maja, biti prinuđeni na preduzimanje svih zakonskih mjera i mehanizama naplate.











