
POVRATAK U KLUPE Najveća škola u Banjaluci otvara vrata za sve učenike
S obzirom na poboljšanu epidemiološku situaciju i smanjen broj nastavnika i učenika koji su bili u izolaciji, Osnovna škola "Branko Radičević" u Banjaluci od ponedjeljka 22. marta otvoriće vrata i učenicima predmetne nastave.

















