
GLASANJE 21. FEBRUARA Višković: Izaći na izbore za dobrobit Srebrenice i Srpske
Predsjednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković pozvao je danas građane Srebrenice da, bez obzira na nacionalnu pripadnost, 21. februara izađu na izbore i daju podršku ljudima koji razvijaju ovu opštinu na dobrobit svih.
















