
Stanić čestitao praznik "U Beogradu ponosni na stvaralaštvo glumaca iz Srpske"
Obilježavanje Dana Republike Srpske i 29 godina od donošenja prvog Ustava Srpske u formi TV-prijema završeno je obraćanjem glumca Tihomira Stanića, koji je čestitao građanima ove, ali i sve buduće praznike, te poručio da su u Beogradu ponosni na ono što kao veliki kvalitet stvaraju glumci iz Republike Srpske.


















