
DRAMA U ZAGREBU Zbog curenja gasa u stanu sedam stranaca završilo u bolnici
Sedmoro stranih državljana smješteno je u bolnicu, jer su bili izloženi curenju gasa u zagrebačkom naselju Resniku, saopšteno je iz kancelarije za vanredne situacije grada Zagreba.















