
DRAMA U DOMU ZDRAVLJA Druga dojava o bombi za 3 dana
U Domu zdravlja na Ilidži jutros je telefonom upućena dojava o postavljenoj bombi u ovoj zdravstvenoj ustanovi, potvrdila je portparol Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Kantona Sarajevo Mersiha Novalić.











