
kultura
8 godina
Predstava "Kad bi naglas govorili" u Kamernom teatru 55
U sarajevskom Kamernom teatru 55 večeras će, s početkom u 20 sati, biti zvedena predstava “Kad bi naglas govorili” rađena po dramskom tekstu Adnana Lugonića, a u režiji Srđana Vuletića.