
SVAĐA KULMINIRALA PESNIČENJEM Pretukao gosta, a onda njega istukao vlasnik kafića u Banjaluci
Službenici Policijske uprave Banjaluka uhapsili su dvojicu muškaraca u Banjaluci zbog tuče do koje je došlo u četvrtak oko tri sada iza ponoći u kafiću “Đera” (bivši kafić “K4”), saznaje Srpskainfo.


















