
KAZNA ZA "DELTA PLANET" Prekoračili radno vrijeme
Banjalučka Komunalna policija utvrdila je da je u nedjelju, 7. aprila tržni centar “Delta planet” prekoračio propisano radno vrijeme, zbog čega će preduzeće i odgovorna lica biti novčano kažnjeni, saopšteno je iz Komunalne policije.

















