
UBISTVO JUŽNOKOREJSKOG ZVANIČNIKA Kim: Veoma mi je žao zbog incidenta
Sjevernokorejski lider Kim Džong Un izjavio je da mu je veoma žao zbog incidenta u kome je sjevernokorejska vojska ubila i zapalila južnokorejskog zvaničnika, saopštilo je južnokorejsko predsjedništvo.






