
(FOTO) Kad nemaš rješenje, formiraj komisiju: Banjaluci prijeti ekološka katastrofa, a zaključci o smeću "okrugli pa na ćoše"
Odvoz smeća je doveden u pitanje, iz deponije u Ramićima su najavili da će stopirati prijem i deponovanje otpada, a Banjaluka i još 7 lokalnih zajednica su pred vratima ekološke katastrofe. A šta je uradila komisija, koja je formirana prije pola godine da riješi ovaj problem?


















