
Ministar spoljnih poslova Slovenije "Planiramo da povećamo broj vojnika na KiM u okviru misije KFOR"
Slovenija planira da poveća broj vojnika raspoređenih u misiji KFOR-a na Kosovu i Metohiji, izjavio je slovenački ministar odbrane Marjan Šarec koji je obišao trupe i razgovarao sa komandantom KFOR-a, general-majorom Anđelom Mikelom Ristučijem.














