
Nazvali režim korumpiranim: SAD uvele nove sankcije kubanskim firmama
Američka administracija uvela je nove sankcije kubanskim državnim kompanijama jer vlast na ostrvu i dalje ima potpunu kontrolu nad slobodom i blagostanjem kubanskog naroda, saopštio je državni skeretar Marko Rubio.

















